Czy to już koniec? Parę przemyśleń o kanale i blogosferze.

Przerwa w blogowaniu w ostatnim czasie przypadkowa nie była, potrzebowałem nieco czasu by przemyśleć parę spraw i móc o nich swobodnie opowiedzieć. Czasem zebranie myśli to proces żmudny i męczący – ale przynajmniej wiem, że przekazałem w materiale wszystkie myśli kłębiące się po głowie. Szczerość musi być!

3 myśli w temacie “Czy to już koniec? Parę przemyśleń o kanale i blogosferze.”

 1. Nie kończ. W sumie to jest dziwne w tej piwnej społeczności, bo nigdy nie komentowałem/lajkowałem, ale jak zobaczyłem że twoja robota ma zniknąć to zrobiło mi się mega smutno. Masz ekstra filmy, merytorycznie jest ekstra, uwielbiam twoją serie odnośnie domowego warzenia.

  Nie dziw się, że ludzie bardziej oglądają głupoty i debilizm, bo tak to już jest, niestety. Promowanie idiotyzmu i głupoty jest opłacalne (sam to zauważyłeś). Dawaj dalej z materiałami, choć nic na siłę, może wena najdzie.

  Dałeś mi nauczkę, zacznę komentować, może to da do myślenia innym, że warto jakoś rozwijać tą społeczność, żeby autorzy wiedzieli, że mają dla kogo nagrywać, żeby czuli się potrzebni. Może i inni zaczną 😀

  Pozdro!

  Polubienie

  1. Dziękuje bardzo za takie słowa, dużą dają i motywują mocno do ciągłej pracy 🙂 odnośnie warzenia to chciałbym coś zrobić w najbliższym czasie, ale cały czas mam niepewną sytuację z noszeniem i skończy się tylko na małej warce. Głupota się sprzedaje i to jakoś przy tym wszystkim dobija najmocniej 😛 dzięki i pozdrawiam!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s